Hlavní menu

Kalendář událostí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Statistika návštěvnosti

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Náhodné obrázky

Anděla Adam...
Image Detail

RSS kanály

Vyhledávání

Google

Nastávající události

Žádná událost

Reklama

Praktická žena - prosinec 2010 Tisk Email
Literatura - doporučujeme
Napsal uživatel Jiřka Součková   
Středa, 17 Listopad 2010 07:22

titul pz_12Před několika dny jsme si koupila prosincové číslo Praktické ženy. Na obálce je velkým písmem

napsáno "116 stran vánočních rad a nápadů". Musím hned na začátku napsat, že obálka mi moc vánoční nepřišla Mrkající.

Ale po otevření časopisu na mě Vánoce přece jen vykoukly. Smile

Podle Praktické ženy si můžete vyrobit vánoční talíře - barvami na porcelán, najdete tipy na zdobení vánočních stromečků...no, trošku moderna a pro ty, co mají rády klasiku...asi zůstanou u klasiky Smile.

Úplně mě nadchly mikulášské punčochy...barevné, nápadité, háčkované, šité... Mikuláš na vás koukne i z dalších stránek. Najdete i nápady na tvoření na zdobení balíčků a přáníček.

Můžete si uháčkovat baret Smile. A  nechybí ani stránky o vaření a vánočním pečení.

Vyrobit si můžete i sváteční svícen na stůl, článek obsahuje i fotonávod, krok za krokem, což jistě mnohým čtenářkám pomůže v rozhodování, pustit se do toho...

Prosincovou Praktickou ženou můžete listovat i ze zadu...jsou tam totiž samé vánoční recepty na cukroví.

Praktická žena mě zaujala a myslím, že kdo ji koupí, neprohloupí Cool. Určitě si každý najde nápad podle svého gusta...

Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

Aktualizováno Středa, 17 Listopad 2010 08:20

Ankety

Fórum tvořeníčko.com

Fórum tvořeníčko.com

Svátky

Dnes je 21.05.2018
Dnes má svátek Monika
Zítra má svátek Emil

Přihlášení