Hlavní menu

Kalendář událostí

Srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Statistika návštěvnosti

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Náhodné obrázky

cibulovy_ja...
Image Detail

RSS kanály

Vyhledávání

Google

Nastávající události

Žádná událost

Reklama

Renovace psacího stolu Tisk Email
Postupy
Napsal uživatel Jiřka Součková   
Pondělí, 20 Září 2010 18:44

js_renovace_stolu_021Tento týden bych se s Vámi ráda podělila o nápad...no, spíš návod jak zrenovovat psací stůl.

Ten můj byl už od barev a vypadal už dost špatně....a Vojtík dorůstá do předškoláka a tak stůl bude potřebovat.

A tak jsem se rozhodla pro renovaci....a musím říct hned na začátku, že nebyla vůbec nákladná.....

Pokud se chcete dozvědět víc, čtěte dále....

Potřebujeme:js_renovace_stolu_001

samolepící tapetu

nůžky

smirkový papír

měkkou utěrku, tu určitě oceníte při samotném lepení  a při "doladění" hran

Na obrázku vidíte, jak je stůl poničený...

Nejdříve ho proto musíme smirkovým papírem zbavit všech vystouplých kaněk od barvy.

Pak se již můžeme pustit do lepení tapety.

Tapetu vyměříma a nalepíme malý kousek. Pak postupně sloupáváme spodní papír z tapety a druhou rukou uhlazujeme utěrkou, abychom na stole neměli vzduchové bubliny. Pracujte pomalu a po malých kouscích.

js_renovace_stolu_003 js_renovace_stolu_013

Když  máte nalepenou celou plochu, pustíme se do detailů...začištění hran. Tam potřebujeme zase nůžky a opatrně nastřiháváme tapetu a jako při balení dárků začistíme...

js_renovace_stolu_019 js_renovace_stolu_020

Na zarýhnutí hran stolu opět využijete měkkou utěrku. Aby se Vám tam neudělaly bubliny, je potřeba hrany pořádně zarýhnout...Nebojte se přitlačit...

A stůl je hotov... já jsem spokojená a Vojtík také Mrkající. Stůl je jako nový....

js_renovace_stolu_021 js_renovace_stolu_022

samolepící tapeta mě vyšla cca na 150 Kč... kupovala jsem jí asi 1,5 metru a ještě mi zbylo....

Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

Aktualizováno Neděle, 22 Listopad 2015 22:47

Ankety

Fórum tvořeníčko.com

Fórum tvořeníčko.com

Svátky

Dnes je 24.08.2019
Dnes má svátek Bartoloměj
Zítra má svátek Radim

Přihlášení